Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - přepínání paliva a velká spotřeba benzínu


5.12.2012 4:14:47
Jméno: František Předmět: přepínání paliva a velká spotřeba benzínu
Dobrý den, mám u vás cca před 5 roky montovaný systém Stag 300 do vozu Toyota 4Runner (r.v. 1993, motor 3.0 V6, 105 kW) a posledních dnech se mi děje následující věc: během jízdy se neustále přepíná plyn/benzín, pár set metrů jede na plyn, pak to bez jakéhokoli chybového pípání přepne na benzín, ujedu dalších pár set metrů a zase se sám zapne plyn. Toto se děje v různých intervalech, každých 200 metrů až 1,5 km, neustále dokola. Nic nepípá, ale je to poznat na kontrolce LPG (bliká/svítí) a na mírném škobrtnutí při přepnutí. Dá se předpokládat nějaká konkrétní závada? Pak ještě věc druhá, přijde mi poměrně velká spotřeba benzínu, na každé 4 nádrže plynu (320 l) spotřebuje 1 nádrž benzínu (cca 70 l). Co může být příčinou?
5.12.2012 6:50:18
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: přepínání paliva a velká spotřeba benzínu
Dobrý den.Po 5-ti letech provozu na plyn je nutná kontrola funkčních částí a nastavení programu. Nemá smysl vyjmenovávat možné příčiny Vámi popisovaných závad. Objednejte se na kontrolu a seřízení.S pozdravem Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací