Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - Spotřeba


20.6.2013 11:49:00
Jméno: Radek Předmět: Spotřeba
Dobrý den, mám nově brc systém u oktavie 2 1,6 benzin a jsem zklamaný spotřebou plynu. BYł miřečeno, že se spotřeba zvýší o 5-10% ,ale realita je jiná, jde o navýšení o skoro 30% a to z necelých 7 litrů na devět. Je to v pořádku ? Dékuji A ještě mi stále svítí kontrolka výfukového systému, diagnostika poukazuje na lambda sondu a chudou směs, co s tím ? Nejraději bych to vrátil..... Radek
20.6.2013 12:18:12
Jméno: karel Předmět: RE: Spotřeba

nechci zasahovat do této diskuse, ale vysvětlím, děláme BRC 18 let v 98% vozidel....po montáži se musí systém po 2000 km doladit(nastavit tlak, zkontrolovat dynamické zatížení..), z praxe se po ujetí 10 ticíc toto zopakuje ještě jednou, jelikož se celý systém "usadí", najede a potom funguje jak má...pokud se rozsvítí check, nechat svítit, buď sám zhasne(systém se dolaďuje), když ne, dá se pak lépe vyčíst, kde je třeba systém doladit..za prvních pár kilometrů se spotřeba nedá přesně určit, musel byste tankovat ve stejnou dobu, stejnou ČS, stejná teplota......omlouvám se administátorovi za vstup. AutoGas Barták sro

Děkuji za poskytnutou odpověď. Ing.Pataky - technik




Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací