Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - Cvakání vstřiků?


1.8.2014 20:24:35
Jméno: Jirka Předmět: Cvakání vstřiků?
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na hlučnost plynových vstřiků. Pozoruji docela hlasité cvakání někde z oblasti motoru. Je to nejvíce patrné hlavně když projíždím nějakou zástavbou a mám pootevřené okno, ale v menší míře to je v kabině slyšet stále - zdá se mi, že se to děje, když z poklidné jízdy v nižších otáčkách trochu přišlápnu plyn. S lehčí nohou na plynu a při konstantní rychlosti to nějak moc patrné není. Myslel jsem si, že to cvákání právě dělají plynové vstřiky, ale dnes jsem to pozoroval i po přepnutí na benzín. Cvakají tedy plynové vstřiky i při provozu na benzín nebo čím by to mohlo být? Auto jede bez problémů, check motoru nesvítí. Děkuji. Jirka
3.8.2014 16:08:16
Jméno: Rosťa Předmět: RE: Cvakání vstřiků?
Mně to dělají vstřiky LANDIRENZO a je to konstrukční věc.Chybí tam gumový "O"kroužek který tlumí dosed jehly.Vstřiky LOVATO na druhém voze jsou o dost tišší.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací