Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - Řídící jednotka BRC


29.4.2017 21:18:37
Jméno: Milan Tokarčík Předmět: Řídící jednotka BRC
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat kolik stojí řídící jednotka na systém BRC/LPG. Mám Hyundai IX20. Mám takový dojem, že mi zase odchází. Po zahřátí se mi nekdy nechce přepnout do plynu LPG a pořád problikává kontrolka mezi červenou a zelenou barvou. Někdy si všimnu, že se mi ta kontrolka přepíná i když je motor dostatečně zahřátý. To same se mi dělo před dvěmi roky a byla mi vyměněna řídící jednotka. Děkuji za odpověď Tokarčík
2.5.2017 8:58:30
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: Řídící jednotka BRC
Dobrý den, na základě popisu závady se nedomnívám že bude nutná výměna řídící jednotky, závada může být i v některém jiném LPG komponentu. Doporučuji proto provést diagnostiku LPG systému, při které se závada zjistí a zda je opravdu výměna řídící jednotky nutná. V případě výměny řídící jednotky pak doporučuji pečlivé seřízení LPG systému ve všech jízdních režimech. Pokud se rozhodnete pro náš servis Váš problém vyřešíme. Cenu řídící jednotky Vám sdělíme na telefonický dotaz na č. 606 728 358.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací