Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisíNacházíte se zde:  

Redukce LPG a CNG do Evropy

Stránka obsahuje redukce pro přizpůsobení koncovky LPG a CNG pro plnění , Vašeho automobilu nebo plnící pistole tankovacího zařízení při tankování LPG a CNG ve všech zemích Evropy, kam se běžně jezdí.

Redukce tankování LPG a CNG v celé Evropě

V každé zemi můžete narazit na různě odlišné plnící pistole tankovacích pump LPG a CNG. V České republice se používá koncovka tzv. „italského typu“, která je Vám namontována při montáži LPG nebo CNG zařízení do Vašeho vozidla. Pokud cestujete do jinačí země v rámci Evropské unie, tak můžete narazit na jinačí hrdlo tankovací pistole. Proto je zapotřebí použít redukce na plnící hrdla LPG a CNG.

Také může tato situace nastat, pokud si dovezete automobil, kde proběhla zástavba alternativního pohonu LPG nebo CNG v jiné zemi než u nás. V tomto případě může plnící hrdlo jiné než tzv. „italského typu“ a potřebujete také redukci, aby jste mohli čerpat plyn do vašeho automobilu.
Níže naleznete, které redukce se vyrábějí. Jak již bylo zmiňováno výše, tak v Čechách se používá číslo jedna „italský typ“. Zároveň zde najdete jak grafické, tak tabulkové znázornění,  ve které zemi je zapotřebí, která redukce na LPG a CNG.

Redukce LPG pro Evropu

 

Grafické znázornění LPG a CNG redukcí na mapě Evropy

Mapa redukcí LPG a CNG pro Evropu

Tabulkové znázornění LPG a CNG redukcí, které potřebujete v Evropě

Seznam zemí pro redukce LPG a CNG Evropa

Zajímá Vás víc?


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací