Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisíNacházíte se zde:  

AUTOSHOW Praha

Autoshow Praha Autogas Centrum Strakonice

Naše firma představovala na výstavě AUTOSHOW, konané ve dnech 5. - 8. 10. 2017 na Výstavišti Praha v Holešovicích, nový revoluční systém STAG 500 DIS určený pro přestavbu benzínových vozidel s motory s přímým vstřikováním paliva na LPG. U tohoto systému není nutné při přestavbě jakkoli zasahovat do vysokotlakého čerpadla benzínu a na rozdíl od jiných systémů vstřikování kapalné fáze LPG je možné používat běžné LPG nádrže. Po přepnutí jede vozidlo plně na LPG v duálním režimu, kdy je využívána jak plynná, tak i kapalná fáze LPG. Ve stánku LK62 v levém křídle budovy, kde jsme vystavovali společně s Českou asociací LPG sdružující distributory a prodejce LPG v ČR, si návštěvníci mohli prohlédnout jednotlivé komponenty tohoto systému i přestavěné vozidlo Škoda Rapid 1,2 TSI.

Součástí výstavy byl i „kulatý stůl“ u kterého zástupci Ministerstva pro životní prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu, UAMK, AUTOGAS CENTRUM, spol. s r.o., Hyundai Motor Czech, UniCredit Leasing CZ, a.s., Hunsgas, PRIMAGAS, České asociace LPG, Lidových novin a serveru www.zdopravy.cz diskutovali o vlivu LPG při snižování emisí a jeho místu v Národním plánu čisté mobility.

Autoshow Praha - Autogas Centrum StrakoniceSTAG 500DIS Autoshow Praha LPGAutogas Centrum Strakonice na Autoshow PrahaAutogas Centrum Strakonice na Autoshow Praha


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací