Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - Svítí kontrolka motoru


18.10.2018 14:59:33
Jméno: Richard Předmět: Svítí kontrolka motoru
Dobrý den, mám oktavii 2 rok 2005 16 MPI 75kw a hlavně na LPG BCR ale starší typ.A pořád mi svítí kontrolka motoru a píše to emise zajeďte do dílny,a chybové kódy P2626 a PO171.Tak,lambda sondu před katalizatorem jsem vyměnil,a nic.Tesnici kroužky v sacím potrubí také vyměnil a nic.Dal jsem ještě nové svíčky na LPG a kabely také a nic.Po vymazání chyb po přepnutí do benzínu to nic neudělá a chyby tam nejsou???Jen to přepnu na plyn a chyby jsou na světě.Uz opravdu nevím do jakého servisu mám zajet protože se se mnou q s řídící jednotkou nemůžou spojit protože nemají starší typ programu.Jsem z Litvínova a nebyl by problém kvam zajet.Predem děkuji za odpověď a přeji krásný den.Boháček.Ještė můj telefón 606408230
19.10.2018 8:59:25
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: Svítí kontrolka motoru
Dobrý den, z nějakého důvodu není směs LPG správná. Bude tedy nutné diagnostikou přezkoušet správnou funkčnost všech komponent LPG systému a dle výsledku pak provést opravu případně nastavení LPG systému. Pokud Vaše vozidlo pochází z Německa, může mít zablokovanou řídící jednotku, a proto se nelze s řídící jednotkou spojit. Na servis se můžete objednat u nás na tel. 606 659 530.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací