Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisíNacházíte se zde:  

O firmě AUTOGAS - CENTRUM Strakonice

Popis firmy AUTOGAS – CENTRUM a její historie. Jak firma vznikla, jak se vyvíjela až do současné doby.

 

Profil firmy AUTOGAS - CENTRUM Strakonice

 

Společnost AUTOGAS- CENTRUM spol. s r.o. se sídlem ve Strakonicích vznikla v roce 1993. Hlavní činností jsou montáže - přestavby alternativního pohonu LPG a CNG systémů do osobních i užitkových automobilů, velkoobchod a maloobchod do sítí po celé České republice. Stala se tak leaderem dovozu komponentů na náš trh v ČR.

Autogas Centrum vjezdFirma se kromě montáží, přestaveb na LPG/CNG a prodejem komponentů alt. pohonu od roku 1994 zabývá ve spolupráci s MD ČR i zajišťováním zkoušek k získání schválení hromadných přestaveb na jednotlivá vozidla a tím  jednoduché přihlašování přestavby alternativního pohonu  pro konečného zákazníka.

Hromadné přestavby - montáže, jsou využívány desítkami montážních firem v České republice, které jsou montážemi LPG a CNG přestaveb společností AGC pověřovány. Do takto vybudované sítě jsou poté distribuovány i komponenty z našeho centrálního skladu.

Partnerské firmy Autogas - Centrum Strakonice


Snažíme se našim spolupracujícím společnostem i konečnému zákazníkovi dodat kvalitní materiál a odborně provedenou přestavbu, což je naším hlavním cílem. Naše společnost poskytuje technickou a poradenskou činnost všem spolupracujícím společnostem v naší celorepublikové dealerské síti.

Pravidelně organizujeme školení pro naši dealerskou síť ohledně novinek zařízení a montážních postupů. Hlavně v poslední době se velmi intenzivně věnujeme spolupráci s jednotlivými dovozci značek automobilů a přestavbám do nových vozidel. Všem našim vyškoleným spolupracujícím firmám poskytujeme zároveň i naše know-how.

Autogas - Centrum Strakonice Bosch Car sevis
Vyslyšeli jsme požadavky zákazníků a rozšířili naše služby o odborný servis. Vstoupili jsme do autorizované sítě Bosch Car Service. Nabízíme nově kompletní služby: autoservis, pneuservis, diagnostiku, auto-elektriku i servis klimatizací a jiné. Zajišťujeme všechny služby pro Váš vůz a poradíme si s každým technickým problémem.

Emisní stanice Strakonice

 

Pro naše zákazníky jsme v roce 2016 zavedli novou službu, a to Měření emisí ve Strakonicích. Měříme emise u vozidel s naftovým (dieselovým), benzínovým a LPG pohonem. U NÁS NEČEKÁTE, měření provádíme na objednání.

 


Hlavní vjezd AUTOGAS-CENTRUM Strakonice

Vjezd Autogas Centrum Strakonice

 Hlavní budova AUTOGAS-CENTRUM Strakonice

Hlavní budova Autogas Centrum Strakonice

Velkoobchodní sklad ZAVOLI a STAKO AUTOGAS-CENTRUM Strakonice

Velkoobchodní sklad zavoli a stako Autogas Centrum Strakonice

Velkoobchodní sklad STAG AUTOGAS-CENTRUM Strakonice

Velkoobchodní sklad STAG AUTOGAS-CENTRUM Strakonice 

Zajímá Vás víc?


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací