Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisíNacházíte se zde:  

Servis a revize LPG / CNG zařízení

Firma AUTOGAS – CENTRUM Strakonice zajišťuje i servis a revize LPG a CNG zařízení ve vašem automobilu.

 

Revize LPG a CNG

V případě montáže LPG či CNG do vozidla je nutná pravidelná jednoroční revize LPG nebo CNG z důvodu bezpečnosti provozu. Je to pochopitelné, vždyť vmontovaný plynový systém je namáhán víc než stacionární zařízení např. v obytných domech. Pravidelná revize LPG / CNG obsahuje kontrolu těsnosti plynových rozvodů, spojů a kabeláže, stejně jako vyhřívacího systému pro reduktor (zamezení úniku chladicí kapaliny). AUTOGAS – CENTRUM spol. s r.o. Strakonice poskytuje i zde dokonalý servis LPG a CNG. Kontaktujte nás kontakty!

Revize LPG a CNG u AUTOGAS – CENTRUM spol. s r.o. Strakonice včetně průběžné plynové diagnostiky

Revize LPG / CNG může, ale nemusí obsahovat i kontrolu seřízení. Je nutno zdůraznit, že v AUTOGAS – CENTRUM, spol. s r.o. Strakonice je v ceně revize LPG / CNG zahrnuta i průběžná plynová diagnostika a případné doseřízení LPG / CNG. Vše provádíme ve stacionárním režimu (v dílně) a v případě nutnosti i v dynamickém režimu (na silnici za provozu).

Výměna filtru:

  • filtr plynné fáze se provádí po ujetí cca 20 - 25 000 km
  • filtr kapalné fáze se provádí po ujetí cca 40 - 45 000 km

Revize LPG / CNG v automobilu je požadována z důvodu bezpečnosti (zjištění případného úniku plynu) před vjezdem do uzavřených prostor emisní stanice a STK. Emise se měří zvlášť pro plyn a zvlášť pro benzín. Cena revize i měření emisí je stanovena individuální podle prováděcí firmy a není nijak předepsána. Upozorňujeme na životnost nádrže 10 let od data výroby, která je právě při provádění revize LPG kontrolována a v případě prošlé životnosti nádrže LPG není revize potvrzena. 

U CNG nádrží je životnost udávána výrobcem a je ve většině případech 20 let (v některých případech 15let).

Cena - revize a výměny filtrů najdete v platném ceníku

Co potřebuji sebou na revizi LPG / CNG zařízení?

  • Přílohu k TP - zde se potvrzuje platnost revize.

Příloha k velkému TP pro LPG a CNG zařízení

  • Osvědčení LPG / CNG - slouží pro prokázání plynové zástavby a platnosti revize na cestách.

Osvědčení LPG a CNG zařízení

  • Servisní kniha LPG / CNG - pro zaznamenání prováděných úkonů na LPG / CNG pohonu.

 Servisní kniha LPG / CNG zařízení

Servis LPG a CNG

Společnost AUTOGAS – CENTRUM, spol. s r.o. Strakonice poskytuje svým klientům komplexní servis LPG a CNG zařízení. Kromě samotných montáží LPG a CNG zařízení se jedná především o revize LPG / CNG a diagnostiku a kontrolu platnosti nádrží LPG a CNG. Špičkový servis LPG a CNG se realizuje z důvodu bezpečnosti provozu. Jedná se především o kontrolu těsnosti plynových rozvodů, spojů a kabeláže, ale též vyhřívacího systému pro reduktor (zamezení úniku chladící kapaliny). AUTOGAS – CENTRUM spol. s r.o. Strakonice také v rámci servisu LPG a CNG odstraňuje případné závady na LPG a CNG zařízení. Servis LPG a CNG se vyplatí!

 

Servis LPG / CNG a diagnostika LPG a CNG eliminují nebezpečí

Servis LPG a CNG zařízení od firmy AUTOGAS – CENTRUM, spol. s r.o. Strakonice zahrnuje kontrolu seřízení včetně průběžné plynové diagnostiky a dodatečného seřízení LPG / CNG, což u jiných společností nebývá samozřejmostí. Vše provádíme v stacionárním režimu (v dílně) a v případě nutnosti i v dynamickém režimu (na silnici za provozu).

Cena - servisu, se vždy odvíjí od problému, který se servisuje. Vždy předem se zákazníkem probereme cenu výměny, opravy, komponenty a práci dle ceníku.

Co potřebuji sebou na servis LPG / CNG zařízení?

  • Servisní kniha LPG / CNG - pro zaznamenání prováděných oprav a servisu na LPG / CNG pohonu

 Servisní kniha LPG / CNG zařízení 

Zajímá Vás víc?


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací