Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisíNacházíte se zde:  

Proč přejít na LPG?

Chcete ušetřit při provozu Vašeho automobilu, ale nevíte jak na to? Pak popřemýšlejte o přechodu na LPG! Přestavby Vašeho vozidla na LPG zajisté nebudete litovat, jelikož přechod na LPG s sebou přináší opravdu mnoho výhod. Provoz automobilu na LPG je ekologický. Ve výfukových plynech je výrazně snížen podíl NOX oproti benzínu! Díky tomu chráníte okolní přírodu i pro děti Vašich dětí! Katalyzátor Vašeho automobilu je navíc i méně zatěžován. 

Provoz na LPG je především levný. Ceny benzínu rychle rostou a návratnost investice na přestavbu LPG je vlivem výrazně nižší ceny LPG velmi krátká.  Provozní náklady na pohonné hmoty jsou po přestavbě na LPG téměř poloviční. Pohon na LPG je navíc také prověřený a bezpečný. Nemusíte se tedy bát nějakých komplikací! 

 

Společnost AutoGas Centrum má mnohaleté zkušenosti s přestavbami vozidel na LPG a zároveň se zabývá velkoobchodním prodejem LPG zařízení, komponentů a náhradních dílů pro LPG do rozrůstající se sítě smluvních partnerů po celé České republice! Neváhejte a začněte jezdit na LPG i Vy!

 


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací