Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG


+ Nový dotaz

<5x<   <<     <1> || <199>  <200>  <201>  <202>  <203> ||  <256>     >>   >5x>  

1.6.2012 9:41:29
Jméno: Bainar Jan Předmět: dotaz
Dobrý den , s pohonem na LPG spokojenost. Nastal problém: u přimazávání došlo dle technika v Brně Jenaweinova k prasknutí průhledné kontrolky sledování kapek.Bez jakéhokoliv dotyku. Občas zvednu kapotu abych zkontroloval zda maže . Zjistil jsem .že olej jakoby se rozmazává po kontrolce. Při návštěvě servisu mi bylo sděleno ,že je tato prasklá. Jak je to možné? Děkuji za odpověď a radu co se s tím dá dělat. Montáž byla provedena vloni v říjnu. Bainar
1.6.2012 10:02:55
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: dotaz
Dobrý den.Vaše otázka "jak je to možné?" snad není myšlena vážně...Prostě, občas se něco rozbije. V rámci reklamace vyměnit u montážní firmy.S pozdravem Ing.Pataky - technik

31.5.2012 18:45:34
Jméno: Dalibor Předmět: Přestavba Opel Astra
Dobrý den,uvažuji o koupi noveho Opel Astra Sports Tourer s motorem 1.4T 103kw/140k.Chtěl bych se zeptat zdali jde tento motor bez problemu přestavět na lpg a zdali je nutna nějaka dalši uprava např.Flash Lube.Popřipadě jaky system do tohoto vozu doporučujete.Popřipadě mi zašlete cenovou nabídku na email.Děkuji
1.6.2012 7:24:59
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Přestavba Opel Astra

Dobrý den. Nevidím žádný problém co se zástavby zařízení LPG týká do Vašeho typu vozidla. Osvědčil se systém STAG 4 PLUS. Jednoznačně doporučuji (nařizuje to i technické oddělení zastoupení Opel GM v České Republice) přimazávání ventilů systémem Flash Lube nebo VAP Saver. Cenovou nabídku montáže Vám zasílám na email. S pozdravem Ing.Pataky - technik



31.5.2012 15:28:18
Jméno: Ivo Kratochvil Předmět: Ford - cena
Dobry den, je mozne poslat mi cenovou nabidku (nebo aspon odhad) prestavby LPG na vozidlo: Ford Explorer,6v,4.0,r.v.2000,Euro 2,benzin,toroid nadrz? Dekuji.
31.5.2012 18:03:02
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Ford - cena
Dobrý den. Podle Vašeho přání jsem Vám zaslal nabídku na na Váš email. S pozdravem Ing.Pataky - technik

31.5.2012 9:19:06
Jméno: alan Předmět: TSI
Dobrý den, je nějaká pravděpodobnost, že v dohledné době budete mít program na motory TSI bez omezení motorkódem? Pokud ano, tak kdy? A kolik by taková přestavba stála pro motor 1,8 TSI? Děkuji a přeji pěkný den.
31.5.2012 12:23:15
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: TSI
Dobrý den. Vývoj jde sice dopředu rychle a nic se nedá vyloučit, ale kdy se objeví systém bez omezení nevíme. U současných stávajících systémů se cena zástavby 4 válcového vozidla pohybuje od 38.000 Kč. S pozdravem Ing.Pataky - technik

30.5.2012 23:58:58
Jméno: Petr J. Předmět: Start za studena
Dobrý den, mám od tohoto ledna namontováno ve Fabii I 1,4 59kW 2007 LPG sadu Š.Fabia -Magic 4V a od dubna jsem začal mít problémy se startováním za studena, většinou to chytne až napotřetí, když je motor zahřátý startuje bez problemu.Byl jsem s tím 2x v servisu, kde mi LPG montovali, vše mi znova seřídili ale bez zlepšení. Naposledy se jim nezdála řídíci jednotka motoru, objednali mě do autorizovaného servisu Škoda, kde mi mají přehrát software v řídící jednotce motoru a pak mi seřídí LPG. Mně se to moc nezdá. Můžete mi napsat, prosím, Váš názor. Děkuji. Petr J.
31.5.2012 7:04:57
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Start za studena
Dobrý den.Lituji, ale vámi uvedený systém nemontujeme a neservisujeme. Ing.Pataky - technik

30.5.2012 21:18:35
Jméno: Jaromír Předmět: Výměna svíček
Děkuji za odpověď. Rád bych ještě znal váš názor na nutnost zkráceného intervalu výměny svíček při provozu na LPG.
31.5.2012 7:02:40
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Výměna svíček
Podle doporučení výrobce.Ing.Pataky

30.5.2012 18:04:42
Jméno: Jaromír Předmět: Výměna svíček
Dobrý den, zajímá mě váš názor na nutnost dřívější výměny svíček při provozu na LPG v případě, že se dosud neprojevují žádné nežádoucí účinky. Na svíčkách mám najeto 60 000 km, z toho na plyn 40 000 km. Dále by mě zajímalo, zda je žádoucí použít speciální svíčky pro LPG, nebo raději svíčky doporučené výrobcem vozu. Předem děkuji za odpověď.
30.5.2012 19:58:51
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Výměna svíček
Dobrý den. My obecně doporučujeme používání svíček předepsaných výrobcem na provoz LPG. Výjimku tvoří případy (je jich minimum) kde jsou problémy se spalováním. S pozdravem Ing.Pataky - technik

30.5.2012 15:13:22
Jméno: Vykysalý Petr Předmět: palivoměr
Dodrý den pane inženýre, mám od Vás namontováno LPG AC-STAG asi týden. Na plnou nádrž 47 litrů/40 litrů natankováno u Vás, jsem ujel 230 km a už svití červená kontrolka na přepínači.Nevím kolik mohli najet Vaši technici při montáži, jestli, tak max. v desítkách km. Je možné, že najedu ještě minimálně 200-300km než budu mít prázdnou nádrž? Normální spotřebu na benzím mám do 7 lirtů. Na lpg tedy počítám kolem 8 lirtů. Pak po natankování 40l lpg bych měl najet kolem 500 km. Díky za optimistickou pro mě odpověď :-).S pozdravem Vykysalý Petr
30.5.2012 15:25:05
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: palivoměr
Dobrý den.Musíme donastavit snímač hladiny plynu. Vedoucí provozu Vás bude kontaktovat.Po nové montáži do 2500-3000 km může být malinko vyšší spotřeba než 8 l/100 km. Předpokládám najetí ještě cca 200-230 km.S pozdravem Ing.Pataky - technik

29.5.2012 19:45:16
Jméno: Kamil Předmět: Škoda Octavia 74 kW - kolísání otáček
Dobrý den, loni v červenci jsme si nechal namontovat LPG do Octavie I (s motorem 74 kW), od samého počátku mám problém s kolísáním otáček na volnoběh. Zpočátku otáčky kolísali až o 400 otáček nahoru i dolů, po několika reklamacích v servise, kde mi plyn montovali mi postupně vyměnili čidlo teploty, svíčky, několikrát vymazali jednotku....při poslední opravě mi kontrolovali váhu vzduchu a klapku(váha i klapka je podle servisu v pořádku) - nakonec vyměnili hadici podtlaku sání a tvrdili, že auto je spravené a vše bylo způsobené steřelou hadicí...nyní otáčky kolísájí v rozmezí cca 200 otáček. V servise mi řekli, že je mírné kolísání běžné, chtěl jsme se zeptat, zda je to pravda, a pokud ano kolik otáček můžu považovat za normální kolísání, popřípadě, kde by mohl být celý problém. V autě je podle servisu namontována velice kvalitní a spolehlivá řídící jednotka STAG 4, vstřikovací rampa VALTEK. Děkuji za odpověď.
30.5.2012 7:11:39
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Škoda Octavia 74 kW - kolísání otáček
Dobrý den. Vyřešit problematiku kolísání otáček lze pouze po provedení diagnostiky. Mějte na paměti, že i nepatrné kolísání otáček v benzínu se mírně zvýší při provozu na plyn. Pro správné spalování je nutno mít v pořádku celou zapalovací soustavu. Tedy ne jenom svíčky. (kabely, cívky) Důležité je místo snímání podtlaku. S pozdravem Ing.Pataky - technik

29.5.2012 12:01:48
Jméno: p Předmět: mam?

a pak sem četel ješte : myslite že si mam nechat do montovat do fabie?ma to učetel?...............


29.5.2012 12:14:27
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: mam?
Dnes si můžete přečíst cokoli..... Zbytek vašeho sdělení je reklamou na určitý výrobek, a proto byl v celém rozsahu smazán. Ještě jednou zdůrazňuji, že vaše vozidlo přimazávání nepotřebuje. Ing.Pataky - technik

29.5.2012 7:37:52
Jméno: p Předmět: děkuji
tak že pane nemám raději koupit,a aplikovat,to se dáva do benzinu že?a pak se musi natankovat plna nadrž? pouze tedy 12kapek? děkuji
29.5.2012 7:44:50
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: děkuji
Aditivum do benzínu, FL pro provoz na plyn. Ale nutné to není.

28.5.2012 19:39:35
Jméno: p Předmět: aditiva ano ?
Chtěl bych se zeptat mám fabia 1,2 combi na Lpg. někde sem četl že je dobry davat nějaky aditiva do paliva aby to vice mazalo motor když se jezdi na plyn,prosim co by jste doporučil vy,jakou značku a kde koupit,a kolik nalit ml? že to šetři motor a vice vydrži..
29.5.2012 7:22:54
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: aditiva ano ?
Dobrý den. Zatím se nepotvrdila nutnost použití přimazávání ventilových sedel u vozidla Fabia 1,2. Neaplikujeme žádná aditiva do LPG. Na ochranu ventilových sedel některých vozidel používáme přimazávání Flash Lube nebo VAP Saver 10-12 kapek/min. eventuelně systém VSR (přístřik benzínu) S pozdravem Ing.Pataky - technik

28.5.2012 16:02:46
Jméno: p Předmět: asi neni možne že?
je možny lpg do octavia 3 diesel 2.0. diky
29.5.2012 5:50:07
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: asi neni možne že?
Ne.

28.5.2012 6:24:01
Jméno: Plíšek Předmět: motor bvx
Dobrý den,jsou prosím nějaké nové šance na přestavbu motoru 2.0fsi kód motoru bvx? Děkuji Plíšek
28.5.2012 7:46:20
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: motor bvx
Dobrý den.Je nám to líto, ale Váš motorkód vozidla zatím není v seznamu montovatelných aut. Poptejte se někdy koncem září. S pozdravem Ing.Pataky - technik

27.5.2012 18:17:55
Jméno: Jan Pecha DiS. Předmět: žádost o radu

Dobrý den. Jsem majitelem OA tov. zn. Citröen Xsara Picasso 1.6 16V, r.v. 2006, kdy ročně najedu cca 20000 km, s průměrnou spotřebou cca 7,5 l/100 km a uvažuji o přestavbě na LPG. Od známých jsem dostal doporučení na Vaši firmu a proto se na Vás obracím s prosbou o sdělení nejbližšího možného termínu montáže, přibližnou cenu samotné přestavby a o struční popis přestavby. Za kladné a brzké vyřízení mé žádosti Vám předem děkuji a těším se na brzkou spolupráci. S přáním pěkného zbytku neděle Jan Pecha, Dřešín 38, 387 19 Čestice.


27.5.2012 19:40:05
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: žádost o radu

Dobrý den. Jsme potěšeni Vaši důvěrou na montáž zařízení LPG do vašeho vozidla. Nejbližší termín montáže je od 1. července. Doporučuji vícebodové sekvenční vstřikování některého z námi dovážených zařízení které v České republice zastupujeme. Námatkou BRC, Landi Renzo, Lovato A.C. Gas atd. Bližší informace o zařízeních a cenách Vám podám na tel: 602 518 625. Nebo mi sdělte Vaše tel. číslo na email: technik@autogascentrum.cz a já vás budu kontaktovat.S pozdravem Ing.Pataky - technik




<5x<   <<     <1> || <199>  <200>  <201>  <202>  <203> ||  <256>     >>   >5x>  

Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací