Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí
Dokonalá elektromechanická ochrana aut proti krádeži

OCHRANA PROTI KRÁDEŽI

 

Zabezpečovací systém VAM je unikátní tím, že je založený na šesticestném elektromechanickém zabezpečovacím systému, ale také mechanickém principu. Jedná se o elektromechanický zabezpečovací systém, který dokáže současně blokovat ve vozidle až 6 věcí pod mechanickou kombinací, například i spojkový nebo plynový pedál. Tím zaručuje ochranu vašeho vozidla před každým možným způsobem krádeže. Zloději potom nepochodí ani s:

 

  • použitím rušiček GPS/GSM/GPRS signálu
  • použitím čtečky kódů nebo dálkových ovladačů
  • použitím duplikátu klíče
  • výměnou spínací skříňky
  • výměnou řídící jednotky motoru nebo palubní desky

 

 

 

 

Nepřekonatelný

Žádné z více jak 6000 vozidel, do kterých byl VAM systém namontován, nebylo doteď odcizeno. Zloději to však zkoušeli na více než 500 vozidlech s naším systémem.

 

Výhodný

Cenu za montáž systému zaplatíte jen jednou. Nemusíte se obávat pravidelných měsíčních nebo ročních poplatků nebo vázanosti. Navíc montáží tohoto systému neztratíte nárok na záruku.

 

Unikátní

Montáž zabezpečení je pro každé vozidlo individuální. V každém vozidle jsou chráněny jiné části a na jiných místech, každé používá svůj vlastní logický kód kombinatoriky.

 

Univerzální

Zabezpečovací systém montujeme do více jak 3000 modelů vozidel bez rozdílu značky, typu či výbavy. Komplikace vznikají jedině u vozidel vyráběných před rokem 2000 nebo u veteránů, kde většinou není elektronický systém dostatečný.

 

Úsporný

Ochrana má nulový odběr z baterie a nezáleží na tom, zda je zařízení aktivované, nebo ne. Když tedy bude vaše vozidlo stát dva týdny na letištním parkovišti, zatímco vy budete na dovolené, na stav vaší baterie to nebude mít žádný vliv.

 

Slovenský

Vymyšlený, vyvíjený, vyráběný a montovaný na Slovensku. Ochranu vyvinul a patentoval Štefan Vámoš před více jak 20 lety.

 

 


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací