Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí
ERC - LPG GasLube PREMIUM Autogas aditivum

Speciální přísada pro vozidla na plynový pohon pro ochranu ventilů. Jedná se o speciální aditivum, které předchází možnosti poškození vašeho motoru. ERC je Německá firma a aditivum je již dlouhodobě úspěšně testováno na všech druhách motoru.

ERC GasLube premium

  • chrání ventily a ventilová sedla

  • snižuje spotřebu plynu

  • zvýšuje životnost motoru

  • maže a chladí spalovací komory

  • snižuje emise znečišťujících látek

  • čištění vstřikovačů a palivové soustavy

  • dávkování při chodu na LPG systém

  • dávkování podle zatížení motoru

 

 

Ventily na motoruÚčinek:

Automobily předělane na plyn postrádájí mazací vlastnosti benzínu, čímž dochází k rychlémů opotřebení ventilů a ventilových sedel. Silné, vysoce koncentrované a multifunkční ochranné látky pro použití ve vozidlech poháněných LPG chrání ventily a ventilová sedla proti jejich opotřebením. Gaslube premium je speciálně vyvinuto pro plynové motory a kobimnace jeho doplňkových složek maže nejen ventily a ventilová sedla, ale také čistí vstřikovací trysky a palivový systém kde odstraňuje usazeniny a nečistoty.

Aplikace:

Aditivum se dávkuje přímo do sacího potrubí nebo do větve nízkého tlaku plynu (za filtr plynné fáze před vstřikovače) pomocí speciálního elektronického programovatelného dávkovacího systému (Valve Protector), který zajišťuje, že se vždy přidá optimální množství aditiva dle aktuálního zatížení motoru. Oproti kapajícím systémům dochází k dávkování jen při provozu na LPG. Pro více informací o systému měření lze získat přímo od nás. Spotřeba aditiva je asi jedno promile ze spotřebovaného plynného paliva.

Balení:

ERC LPG GasLube Premium 1l
ERC LPG GasLube Premium 5l

Více informací lze nalézt na www.lpg-additive.com.
Stránky výrobce www.erc-online.de

ERC GasLube aditivum

ERC Gaslube special

Zajímá Vás víc?


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací